mokėjimas

Už serviso paslaugas

  1. Grynaisiais pinigais po paslaugų suteikimo pasirinktame servise.
  2. Banko kortele po paslaugų suteikimo pasirinktame servise, jeigu jame yra atsiskaitymo kortele galimybė.

Už prekes

 1. Saugus atsiskaitymas per – Paysera apmokėjimo sistemą.
  1. Apmokėjimą per Paysera sistemą galėsite atlikti jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.
  2. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite Paysera apmokėjimo sistemą.
  3. Paspaudę ant Paysera langelio būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti apmokėjimą.
  4. Išsirinkę banką paspauskite "Aš patvirtinu užsakymą" ir būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį, kur turėsite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos įprastu būdu.
  5. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys ir Jūs būsite nukreipti į padanguspecialistas.lt puslapį, kur bus nurodytas užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimo numeris. Rekomenduojame išsaugoti ar atspausdinti šį patvirtinimo pranešimą.
  6. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę padanguspecialistas.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
  7. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti iš karto kai iš Paysera sistemos gausime pranešimą, kad apmokėjimas yra atliktas.
 2. Grynaisiais pinigais prekės atsiėmimo metu pasirinktame servise ar parduotuvėjė. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimdami prekes pasirinktame Padangų Specialistas servise ar parduotuvėje.
 3. Banko kortele prekės atsiėmimo metu pasirinktame servise ar parduotuvėjė, jeigu jame yra tokia galimybė. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimdami prekes pasirinktame Padangų Specialistas servise ar parduotuvėje.