2016-10-05

Laufenn padangos

Bendrovė „Hankook Tire“ pristato Laufenn gaminius, skirtus Europos rinkai:
naujas padangų prekės ženklas, kuriantis naują vertę

 

Prekės ženklas Laufenn užtikrins aukščiausią vartotojų pasitenkinimo lygį siūlydamas gaminius, skirtus skirtingų poreikių ir reikalavimų turintiems vartotojams. Laufenn padangos sukurtos specialiai Europos rinkai. 

 

Bendrovė „Hankook“, premium klasės padangų gamintoja, informavo apie sukurtą naują prekės ženklą Laufenn, kuriuo bus žymimi gaminiai, skirti Europos rinkai. Ši informacija buvo paskelbta įmonės spaudos konferencijoje 66-osios Tarptautinės automobilių mugės (IAA), vykstančios Frankfurte prie Maino, Vokietijoje, metu. Taip pat buvo pristatyta Laufenn gaminių linija ir strategija. Ji pabrėžia bendrovės „Hankook Tire“ dėmesį skirtingų klientų poreikių tenkinimui.

Laufenn siūlo platų aukštos kokybės padangų, tinkamų bet kuriomis sąlygomis, asortimentą. Jos yra skirtos asmenims, vertinantiems geriausias savybes, kokybę ir stilių. Naujas prekės ženklas simboliškai ir konkrečiai pabrėš bendrovės „Hankook“ viziją, kurios tikslas yra plėsti veiklą globaliojoje automobilių rinkoje.

Laufenn produktų pasiūla sukurta specialiai atsižvelgiant į Europos rinkos poreikius. Kuriant šiuos produktus esminis vaidmuo teko bendrovės „Hankook“ Europos techniniam centrui (ETC), esančiam Hanoverio mieste Vokietijoje. Laufenn padangos bus gaminamos pagal pažangias technologijas įrengtoje gamykloje Vengrijoje. Tai yra viena iš moderniausių tokio tipo gamyklų pasaulyje. Jos specializacija yra „Hankook“ aukštos klasės lengvųjų automobilių, SUV tipo ir lengvųjų krovininių automobilių padangų gamyba Europos rinkai. 

Laufenn padangos sukurs naują vertę Europos rinkoje,“ - teigia Ho-Youl Pae, „Hankook Tire“ direktorius Europoje. - „Prekės ženklas vystysis tvariai, o mūsų strateginės pastangos bus sutelktos ties klientų iš Europos skirtingų poreikių tenkinimu. Ketiname investuoti toliau, tai padės Laufenn tapti esminiu žaidėju, užtikrinančiu, kad klientams bus pateikiamos jų reikalaujamos praktinės savybės“.

Prekės ženklas Laufenn yra skirtas išmanantiems ir taupiems vartotojams. Jis apima atitinkamai parinktus aukštos kokybės gaminius, kurie atitiks įvairius klientų poreikius, kadangi jų parametrai bus nuolat tobulinami ir gerinami. Iš pradžių Laufenn pasiūloje bus penkios gaminių linijos: S FIT EQ (lengviesiems automobiliams skirtos didelio našumo vasarinės padangos, kurių dydis yra nuo 15 iki 19 colių), G FIT EQ (turistinio segmento lengviesiems automobiliams skirtos vasarinės padangos, kurių dydis yra nuo 13 iki 17 colių), X FIT VAN (SUV tipo/komercinėms transporto priemonėms skirtos vasarinės padangos, kurių dydis yra nuo 14 iki 16 colių), ir FIT (lengviesiems/SUV tipo automobiliams skirtos žieminės nedygliuotos padangos, skirtos Vidurio ir Vakarų Europos rinkai, kurių dydis yra nuo 13 iki 18 colių), bei i FIT ICE (lengviesiems/SUV tipo automobiliams skirtos žieminės dygliuotos padangos, skirtos Skandinavijos/Rusijos rinkai, kurių dydis yra nuo 13 iki 18 colių).

Informacija apie prekės ženklą Laufenn

Laufenn – tai naujas prekės ženklas, atsiradęs Europos rinkoje 2015 metais. Šio prekės ženklo gaminiai užtikrina klientams paprastumą, tuo pačiu metu garantuodami optimalius parametrus ir važiavimo įspūdžius. Laufenn ypatingą dėmesį skiria pagrindinėms padangų savybėms ir funkcionalumui. Pasiūlą sudaro visa gama praktiškų gaminių, skirtų skirtingų poreikių turintiems asmenims, įskaitant didelio našumo radialines padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, SUV tipo ir lengviesiems krovininiams automobiliams, važiuojant vasaros ir žiemos sąlygomis. Laufenn – tai naujas bendrovės „Hankook Tire“ prekės ženklas, todėl tai užtikrina patikimą kokybę ir aptarnavimą, pradedant tiriamaisiais vystymo darbais ir produkcija ir užbaigiant aukštos kokybės klientų aptarnavimu, į kurį yra įtraukiama bendrovės „Hankook Tire“ politiką atitinkanti garantija.  

Daugiau informacijos apie prekės ženklą Laufenn galima rasti tinklapyje www.laufenn.com.