BIRŽELIO 19 D.

Padangų slėgio jutikliai

„Continental“ jutikliai nustato protektoriaus gylį.

Ateities padangų jutikliai matuos slėgį, apkrovą ir protektoriaus gylį.

„Continental“ ir toliau sėkmingai plėtoja elektronikos ir padangų padalinių specialistų bendradarbiavimą. Greitai slėgio jutikliai vairuotojui praneš kada dėl sudilusio protektoriaus reikės keisti padangas. Komentuodamas protektoriaus gylio stebėjimo būtinybę, Kėbulų ir saugumo padalinio vadovas Andreasas Wolfas paaiškino: „Ne veltui visame pasaulyje kelių eismo taisyklėse yra griežtai apibrėžta, koks turi būti minimalus padangos protektoriaus gylis. Tad itin džiaugiuosi, kad greitai dėl padangose sumontuotų specialių elektroninių jutiklių nuolatos žinosime, koks yra padangos protektoriaus gylis“.

Tai atlikti leis išmanioji programinė įranga. Padangos protektoriaus gylis bus vertinamas atsižvelgiant į kintantį padangos pasipriešinimą riedėjimui. Padangoje sumontuotas slėgio jutiklis analizuos riedėjimo charakteristikas, priklausomai nuo to, kaip deformuojasi padanga. O nuo 2017 metų ši įranga bus montuojama į visus naujus automobilius su padangų slėgio stebėjimo sistema.

Ateities „Continental“ slėgio jutikliai nustatys protektoriaus gylį. Jam nudilus iki ribinės žymos, informacinė sistema vairuotojui praneš apie būtinybę keisti padangas.
Po padangos protektoriumi sumontuoti naujos kartos „Continental“ padangų jutikliai stebėjimo sistemai leis nustatyti padangos kontakto plotą ir automobilio svorį.
Ateities padangų jutikliai bus montuojami tiesiai po protektoriumi.
Išmaniesiems telefonams skirta „Continental“„Filling Assistant“ programėle praneš apie oro slėgį padangose.
Jei padangos neturi slėgio jutiklių, jose galima sumontuoti „Continental“ tiekiamus VDO markės jutiklius.
„Continental“ „Fillin Assistant“ programėlė padės tinkamai pripūsti kiekvieną padang