• vasarines
Testas DUNLOP SPORT BLURESPONSE

DUNLOP SPORT BLURESPONSE

195/65 R15 95 H XL
Kiekis sandėlyje: Daugiau nei 4 vnt.
Matmenys 195 / 65 R15
Greičio indeksas H = max 210 km/h
Apkrovos indeksas 95 = max 690 kg
Pristatymo sąlygos 9 d. d.
Sezonas Vasarinės
Run-flat ne
Efektyvumo indeksas
  • B
  • A
  • 68 dB
Plačiau
Nemokamas pristatymas per 9 darbo dienas

į Jūsų pasirinktą parduotuvę

75,47 €
- +
Atsiliepimai
Išbandėte šias padangas? Pasidalinkite savo patirtimi, įvertinkite jų kokybę.
Vertinti
Suskleisti

Jūsų atsiliepimas apie: DUNLOP SPORT BLURESPONSE

  1 žvaigždutė 1 žv. 2 žvaigždutės 2 žv. 3 žvaigždutės 3 žv. 4 žvaigždutės 4 žv. 5 žvaigždutės 5 žv.
Kaina
Kokybė
Rekomenduoju
Apie gamintoją

„Dunlop“ yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų, gaminančių į originalų gamyklinį komplektą įeinančias padangas aukštos ir aukščiausios klasės automobiliams. Daugelis prestižinių automobilių gamintojų „Dunlop“ padangas montuoja kaip standartą. Tarp jų yra Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault„ Toyota, Volkswagen ir kt.

„Dunlop“ siūlo daugiau nei 130 skirtingų komercinių padangų modelių, skirtų sunkvežimiams, autobusams ir komercinėms transporto priemonėms.

Pasaulinės „Dunlop" tobulinimo grupės nariai dirba dviejuose pagrindiniuose mokslinių tyrimų ir tobulinimo centruose Azijoje bei Europoje. Jų tikslas - glaudžiai bendradarbiauti su didžiausiais automobilių gamintojais, kad ištobulintų padangas, tinkančias visoms vairavimo sąlygoms, sutinkamoms bet kurioje pasaulio vietoje. Šios pasaulinio lygio ekspertų pajėgos Hanau (Vokietija) ir Kobe (Japonija) miestuose yra unikalios padangų gamybos srityje. Jų darbo vaisiai - išskirtiniai produktai, tokie kaip naujosios „Dunlop SP Sport Maxx" padangos - naujasis mūsų flagmanas ypač aukštos klasės segmente, taip pat - sėkmingas pasaulinio masto bendradarbiavimas su mūsų kolegomis iš Stenfordo mokslinių tyrimų instituto (SRI) Japonijoje.

Testas