pristatymas

  1. Prekės pristatomos į Pirkėjo užsakymo metu pasirinktą Padangų Specialistas servisą ar parduotuvę. Padangų specialistas tinklo servisus ir parduotuves rasite čia.
  2. Prekės į namus ar Pirkėjo nurodytu adresu nepristatomos.
  3. Prekės į Padangų Specialistas servisą ar parduotuvę pristatomos nemokamai.
  4. Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodytas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo gavimo. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime el. paštu.
  5. Pirkėjas, gavęs patvirtinimą, kad prekės jau yra pristatytos į pasirinktą servisą ar parduotuvę, gali atvykti jas atsiimti.
  6. Jeigu už prekes nebuvo iš anksto apmokėta per Paysera apmokėjimo sistemą, prekių atsiėmimo metu servise ar parduotuvėje atsiskaitoma grynaisiais pinigais arba, jeigu pasirinktame servise ar parduotuvėje yra galimybė, banko kortele.
  7. Pirkėjas, už prekes atsiskaitęs per Paysera apmokėjimo sistemą, prekes pasirinktame Padangų Specialistas servise ar parduotuvėje privalo atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo pranešimo apie į pasirinktą servisą ar parduotuvę išsiųstas prekes gavimo. Pirkėjas, pasirinkęs apmokėjimo už užsakytas prekes būdą grynaisiais pasirinktame Padangų Specialistas servise ar parduotuvėje, užsakytas prekes privalo apmokėti ir atsiimti per 3 kalendorines dienas nuo pranešimo apie į pasirinktą servisą ar parduotuvę išsiųstas prekes gavimo.
  8. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.